Tekil Mesaj gösterimi
Alt 7. June 2010, 11:26 PM   #37
hiiic
Uzman Üye

hiiic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1.908
1.298 Mesajina 2.732 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 26
hiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud of

Batın ilmi diye uydura uydura ne yapcaklar anlamadım.

kurandan bir ayet okuyorsun, 100 kişiye anket yapsak hepsinin aynı anlıyacağı ayete işte ilmi ledülniden batıni manalar

"musa dağa bak dedi dağ parçaladandı"
bu ayetteki dağ meğersem insanın nefsiymiş,, hıııımmmmm meğersem musadan kasıt ruhmuş, musa sen beni göremezsin diyor Allah..

Dİyorki dünyada beni göremezsin hadislede sabittri, sahih buharide hadis vardır Allah dünyada görülmez diye, bunlara rağmen ilmi ledülni ayeti farklı manaya çeviriyor hadiside yok sayıyor, sonra işine gelen yerden hadis okuyup ayeti düz tarafından okuyor..

BU apaçık bir israiliyat saçmalıdığır başkada bişey değil, çünkü butür kıvırma siyasetini onlar çok iyi biliyorlar..

daha ne saçmalıklar var, ileride paylaşırım... ilmi ledülni işine gelen yerden delilsiz uydurmanın adı... ilmi ledülni örenmenin yolu meclisten geçer, siyaseti öğren sonra işine gelen yerden sallla gitsin. ayette farklımı söylüyor, sorun değil anlamını ledün ilmi değiştirir nasıl olsa bilen yok, ohhh kolaya bak sen,,,... dini kuranı resmen nefsine uydurmaktır bu batın ilim saçmalığı... Allah bu tuzağa düşenlerin yardımcısı olsun,

Hakkımızda çelişkiye düştüğümüz bu konularda kararı Allah verecektir. Ben tek veli edindiğim rabbime sığındım, sizde o gün çağırın bütün ilmi ledülni bile şeyhlerinizi bakalım size bir yararları dokunacak mı? bu Allah katındandır diye ilmi ledülniden saçmaladığınız yeter,

ya bunlar münafık mı kafir mi fasık mı nedir bunlar, bunlar hangi gruba giriyor onu bilmiyorum.
hiiic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
hiiic Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
Miralay (8. June 2010)