Tekil Mesaj gösterimi
Alt 6. June 2010, 09:20 PM   #33
myro
Katılımcı Üye

Tesekkür: 1
14 Mesajina 15 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 0
myro has much to be proud ofmyro has much to be proud ofmyro has much to be proud ofmyro has much to be proud ofmyro has much to be proud ofmyro has much to be proud ofmyro has much to be proud ofmyro has much to be proud of
Standart Bu konuda son mesaj

Sayın Hiiç; sizi boşlukla ve oluşturmuş olduğunuz hayal dünyanızla başbaşa bırakmak zorundayım. Umarım müslümanlara olan bu kininiz, ahirette başınızı belaya sokmaz.

Nakşiliği çok iyi derecede bilirim. Kadirili ha keza. ibni Arabi hayranıyım ve kendisini çok severim. Tüm ehli-sünnet ulemasını çok severim. Gazali hayranıyım. Mevlana Halid hayranıyım. Allah Resulünün kat be kat hayranıyım.

Bu hayranlıklarım boş hayranlık değildir. Hepsinin tüm hayat hikayelerini ezbere bilirim. Pek çok kitaplarını okumuşumdur.

Sizin bu hadsiz ve mesnedsiz ithamlarınızdan dolayı kendimi çok kötü ve suçlu hissettim. Müslümanlara ettiğiniz küfürlere ben sebep oluyormuşum hissine kapıldım. Bundan dolayı rabbimden af diliyorum. Ve bir daha yazmamak üzere konuyu kendi tarafımda kapatıyorum. Allah hepimize hidayet nasip eylesin.
myro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla