Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11. June 2013, 10:22 PM   #40
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of

Alıntı:
SEDD-İ ZERÂYİ' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
başka açıdan düşünelim
bir kere şu başörtüsü alerjini anlamıyorum.İnsanlar ister inandığı için ister moda için taksın bu kimseyi ilgilendirmez.
Sana daha öncede sormuştum cevap alamammıştım.Sence eşi başı örtülü insanlar hangi mesleği yapmalı.Mesela eşi baş örtülü diye bir adam başbakan yada cumhurbaşkanı olamasın mı?
Eşi başörtülü diye bu insanlar bu ülkeden gitsin mi?(merak ediyorum geriye kim kalacak)

Menderes i sudan sebeplerle idam ettiler.Ve idam ettirenler bu halkın gönlünde lanetlenmiştir.Kimse Tayyip ERDOĞAN için buna cüret edemez.O seçimle gelmiş bir insan.gücü yeten varsa seçimle indirir.Aksini savunmak bu ülkeyi çok kötü kaosa sürükler.

çoğunluğun sesinden bahsediyorum diyorsun.Bende sana soruyorum nerde bu çoğunluk.polise molotof atan üç beş çapulcumu çoğunluk.Yda izmir de buluttan nem kapan kuru kalabalık mı?Anadolu ya gel Anadolu ya bak bakalım işin rengi nasıl değişiyor.

haa demokratik her ülkede her bireyin ve azınlıklarında hakları çoğunluk kadar kutsaldır.bunu diyorsan önünde saygıyla eğilirim.Herkes bu düşüncede olursa(mesela sende insanların baş örtüsüne saygı duyarsan veya inançlarına)o zaman sıkıntı kalmaz.

Gördüğüm kadarıyla bu iş biraz sidik yarıştırma işine döndü.Umarım aklı selim galip gelir ve her şey yoluna girer.Tam Turizm mevsimi bir çok insan bu işten ekmek yiyor bari onların işleri sıkıntıya girmesin.
Degerli Kardesim,

bak ne güzel bir konuya degindik yine: BASÖRTÜSÜ

Basörtüsüyle hangi meslek yapilir yapilmaz sorusuna kendin cevap vermis oluyorsun Kardesim.

Tayyip Erdogan'in hanimi basörtülü degil mi, evet, o örtülü halinle resmi davetlere katiliyormu katilmiyormu? Katiliyor.

Gelelim coba salatasina. Erdogan bie baskan olarak kendi istedigini demek yapabiliyor(!), hanimini türbaninla resmi davetlere yaninda canta gibi tasiyor, tasisin iyi güzelde, acaba bu adam neden resmi dairelerde, mecliste, unilerde baska kadinlar/kizlar türbanlariyla kabul edilmiyor?

Bu ne perhiz bu ne lahana tursusu.

Kimdir ortaligi ayaklandiran.

Bu adam sadece kendine mi müslüman? Diger hanimlarin hakki degil mi baslarindaki türbanlariyla meclise katilmalari, unilerde yer almalari, resmi dairelerde calisabilmeleri?

Bu adam sadece isine gelen yerde mi müslüman? Sadece kendi cennetine gelince mi müslüman?

Lafa bakiniz bir kere Kardeslerim, Erdogan bla bla ile zamaninda akrabalarinin türbanla okuma imkanlari olmadigi icin yurt disinda okumak/diploma almak zorunda kalmislar! Mis mis lar, madem o kadar iyi biliyor durumlari da, neden Türkiyede bir düzen tutturmuyor?

Tutturamaz, yoksa koltugundan olur. Erken öten horozu erken keserler. O yüzden daha cooook seneler iktidarda kalmaya niyetliye benziyor. ne menfaati var ise.

(Laf arasinda, sayet Erdogan mert biri ise, önce mali durumunu bir izah etsin, paralar nereden gelip nereye gidiyor)

Belesten hic bir akli basinda insan kalkip ta devlet yönetme gibi zor bir ödevi sebepsiz yere üstlenmez.

Kendi vataninda o türbanla istedigi yere girip calisamadikatan sonra o diplomanin ne önemi var?

Hangi bir yurttasin mali durumu müsait yurt disinda ögrenim yapmaya? Tüm türbanlilarimiz Amerika'nin Ingiltere'nin kapisinda mi ögretim görecekler?

Ya hep ya hic! Budur HAK!

Selam ve dua ile.
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla