Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11. June 2013, 06:16 PM   #33
SEDD-İ ZERÂYİ'
Katılımcı Üye

Tesekkür: 0
11 Mesajina 12 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 0
SEDD-İ ZERÂYİ' has much to be proud ofSEDD-İ ZERÂYİ' has much to be proud ofSEDD-İ ZERÂYİ' has much to be proud ofSEDD-İ ZERÂYİ' has much to be proud ofSEDD-İ ZERÂYİ' has much to be proud ofSEDD-İ ZERÂYİ' has much to be proud ofSEDD-İ ZERÂYİ' has much to be proud ofSEDD-İ ZERÂYİ' has much to be proud of

TAYYİP ERDOĞAN cumhuriyet tarihinin gördüğü en büyük liderdir.

Türk Milletinin 45 günlük hafızası var.2000 li yılların başını hatırlıyorum ülke ne haldeydi.Peki ya 90 lar... aman Allah ım ne günlerdi.80 ler hayali ihracaat diz boyuydu.gerisini saymıyorum bile.Balık hafızalı insanımız.Sen alışmışsın insan yerine konulmamaya şimdi az biraz durumun düzeldi yine kaşıntın başladı.
bu söylediğim tabi küçük bir yüzde için yakıp, yıkmak, bombalamak, öldürmek bunların genlerine işlemiş.
yabancı istihbarat örgütlerinin oyuncağı olmuş teröristler yine bu gün ortalığı yaktılar.Bunlar ne demokrasiden, ne insan haklarından anlar.tek bildikleri köhnemiş yok olmuş gitmiş pis ideolojilerinin hala nefes aldığını göstermek.Halk bıktı her gün bunların teranesini seyretmekten.
Ulusal tv ve Halk tv kendi yandaşlarını galeyana getirmek için bir sürü yalanı saydırıyorlar.Vallahi televizyon karşısında gülmekten yerlere yatıyorum.Bir kanal taksimi gösteriyor gezi parkında hiç bir olay yok. ulusal kanalda gezi parkında onlarca ağır yaralı var diyor çok acil ambulanslara ihtiyaç var deniyor.Maksat ne? maksat ağzı köpürmüş yandaşlarını dahada kudurtmak.
Bir adamı gösteriyorlar polis diye.Adamda gaz maskesi var molotof atıyor.Adam yakalanıyor bir bakıyorsun SDP üyesi çıkıyor.Devrimci karargah örgütü suçlamasıyla içeride yatmış.
Apo ile Mustafa Kemal posterleri yan yana sallanıyor,Türk bayrağı yakılıyor, gezi parkının içinde aponun sözleri çarşaf çarsaf pankart olmuş asılıyor.
İnsanlar artık neyin ne olduğunu görmeye başladı.Bu solcu teröristler amaçlarına ulaşamayacak.Çünkü halk yanlarında değil.Yanlarında olanlarında kimler olduğunu yurdum insanı çok iyi biliyor.
SEDD-İ ZERÂYİ' isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla