Tekil Mesaj gösterimi
Alt 7. November 2012, 12:32 AM   #87
aorskaya
Uzman Üye

Tesekkür: 110
268 Mesajina 414 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 16
aorskaya will become famous soon enoughaorskaya will become famous soon enough

Alıntı:
hiiic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aradınız taradınız, benim eksik, ve yanınıza dost ortak çekebileceğiniz hatalı olduğumu zannettiğiniz bir yazı bula bula bunu mu buldunuz

ama basit oyunlar bunlar aorskaya ve yandaşı...
bu tür basit ayak oyunları bizim seviyemizdeki insanlar için sadece gülünç bazı fitnelerdir. Bize hiçbir etkisi olmaz...

öyleyse aç kulaklarını da iyi dinle... belki hidayete erersin (keza sana söylesende bir söylemesende, üzerine varsanda bir varmasanda, anca dilini çıkarmış soluyorsun)

evet, üzerine basa basa söylüyorum,

Allah hiçbir zaman kendisinin övülmesi için araya bir taş (ister kabe olsun ister başka birşey) koymadı koymaz!!! hiç bir deliliniz de yoktur...

Allah hiçbir zaman sizin yatıp kalkarak ibadet ve iyilik sandığınız, sonunda da yüzünüzü sağa sola dönerek selam verdiğiniz şeyi iyilikden yazmayacak. İyilik ve iyi amel namına yaptığınız herşey bir gün yok olacak. Bu namazınız ve diğer keşmekeş amelleriniz, inançlarınızıdır...

kendin gibileri toplayıp beni haksız çıkarmaya çalışıyorsun ama... her işin sonunda kendi tuzağınıza siz düşeceksiniz. Çünkü sizde zerre samimiyet ben görmedim. Allah hakkınızda daha doğrusunu bilir... Allah kötülerin kurduğu tuzakları başına geçirsin ki çabucak geçirdi hamdolsun...
Sen namaza putperest ibadeti derken, senin mealini kullandığın kimselerin kuranda namazı anlatmalarını nasıl kabul edebiliyorsun?

Sen takiyyeden başka şey yapmıyorsun. Sen hem saldırıp, sonra hem desana saldırmışlar rolünü iyi oynuyorsun?

Sen bunlarla bir şeyler kazandığını sanmaya ve böyle yapmaya devam et...

Namaz yok, melek yok, İblis yok, korunmaya gerekte yok! Ama, rabbimiz "kuran okumaya kovulmuş şeytandan bana sığınarak başlayın" diye niçin demiş olabilirki diye bunu görürsen biraz sorarsın, amaaan canım, iblis yokki zaten, neyinden sığınacağım ben işimi kendim görürüm, İblis hele bir karşıma çıksın gibi şövalyelikler yaparak yaşaaaar gidersin...

Sonra senin yaşamın olur masal, sen çıkarsın kerevetine...

selamlar,
aorskaya
aorskaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla