Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20. September 2012, 11:11 AM   #129
nacikocak
Katılımcı Üye

Tesekkür: 5
17 Mesajina 19 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 22
nacikocak has much to be proud ofnacikocak has much to be proud ofnacikocak has much to be proud ofnacikocak has much to be proud ofnacikocak has much to be proud ofnacikocak has much to be proud ofnacikocak has much to be proud ofnacikocak has much to be proud of

Alıntı:
pramid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili naci, cevabı yine yuvarlamışsın. Çene üzerine secde yapan bir ibadetinizin resmini koyarmısın?

Secde etmiyorsunuz. Size tavsiyem çene üzeri yani sadece kurana göre hareket edin. Çeneniz din adına sadece Kuran için çalışsın.

Naci ikinci sorum. Bana hadisler ile namazın kılınışını yaz. Bekliyoruz. Bakalımsavunduğun şeylere ne kadar hakimsin. Belki bir çalışma yaparken çarpıklıkları fark edersin. Bu platformda yazıştığın bir çoğu hadislerin bir çoğuna hakimdirler. Hadisler ile hiç karşılaşmamış adamlar değil bizzat bu çarpıklıkların farkına varıp İSLAMA geri dönmüş insanlardır.

Şu linkte de namazlar ile ilgili tek kuran diyen arkadaşların hadisleri karşılaştırması var. Yardım alabilirsin.

http://www.vekuran.blogspot.com/2012...olduklari.html

namaz ile ilgili yüzlerce hadis var onları tek tek buraya yazamam ama sadece namazın hangi konusunda hadis istiyorsan sor yazıyım e

sende benim sorularıma cevap versen ne güzel olacak mesela secde nedir anlamı nedir nasıl yapılır en azından kendi bildiğini yaz
nacikocak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
nacikocak Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
raven (20. September 2012)