Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27. September 2011, 08:52 AM   #9
müslümanlardan
Uzman Üye

Tesekkür: 30
72 Mesajina 144 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 25
müslümanlardan has much to be proud ofmüslümanlardan has much to be proud ofmüslümanlardan has much to be proud ofmüslümanlardan has much to be proud ofmüslümanlardan has much to be proud ofmüslümanlardan has much to be proud ofmüslümanlardan has much to be proud ofmüslümanlardan has much to be proud of

yukarda verdiğiniz videoda zavallı kendini mesih ilan eden le evlilik yapmaya çalışacak kadar İSLAMA KÖR BİRİDİR RABİA HANIM,sayın arkadaşım..

AYRICA ŞUNU DEMİŞ SİNİZ,

insanların eksik ve hatalarını islam zannetmiyyorum, İslam olmadığını biliyorum...

Madem böyle düşünüyorsunuz ha bire neden İNSANLARIN HATALARINI,YANLIŞLIKLARIYLA DEĞERLENDİRME YAPIYORSUNUZ..

Bakın ben yeryüzünde Allahın hüküm kitabı kuranın hükümlerinin rafa kaldırılıp,BEŞERİ HÜKÜM ANAYASA KİTAPÇILARININ HÜKÜMLERİNİN TAHAKKÜMÜ kabul edildiğinden buyanı[bunu türkiyede atatürk başlatmış] yeryüzünde ,İSLAM TOPLUMU,İSLAM ÜMMETİ DENEN Bİ TANIM DAHİ YANLIŞTIR.Çünkü islam ümmeti,islam toplumu,anayasasının hükmünü,fikirlerini,prensiplerini SADECE KURANDAN ALAN TOPLUM DEMEK TİR...

Yukardaki videoda konuşan zavallı ya da, sizede soruyorum NEDEN İRANI MÜSLÜMAN Bİ DEVLET GÖRÜYORSUNUZ VEYA NEDEN ORDAKİ MUTA YERİNE BURDA BULUNAN DENİZ BAYKALIN KENDİ PARTİSİNDEKİ VEKİLLE OLAN ZİNA PARTİSİNİ KONUŞMUYORSUNUZ ÇOK LAYİK VE DEMOKRATSINIZYA,VEYA NİYE BAKANLAR KURULUYLA AÇILAN GENEL EVLERİ KONUŞMUYORSUNUZ,KADIN HAKLARI DİYORSUNUZYA,VEYA NİYE MESİHİM DİYENLERLE EVLENMEYE KADAR GİDE BİLECEK KADARDA MI VAHİY İSLAMINI ANLAMIŞ DEĞİL SİNİZ ....

LÜTFEN BİRAZ AKLEDELİM HİİÇ ARKADAŞIM...

Konu müslümanlardan tarafından (27. September 2011 Saat 08:56 AM ) değiştirilmiştir.
müslümanlardan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla