Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24. September 2011, 09:34 AM   #2
hiiic
Uzman Üye

hiiic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1.908
1.298 Mesajina 2.732 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 26
hiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud of

Laiklik yüzünden dinimizi yaşayamıyoruz. Laikçiler bizim din yaşama fırsatımızı elimizden alıyorlar.

Bakınız öyle ki; Aşağıda sayacağım ameller Allahın kuranda en çok tekrar ettiği ameller olup en muhkem ayetlerdir.
Çok ça vurgulanmış ayetlerdir.

bu laik sistem adı altındaki düzende. bir müslüman.

-Ana babasına iyi davranamıyor...
-Fakire, yoksula, yolda kalmışa yardım edemiyor çünkü düzen bizi engelliyor dövüyor.
-Bu düzende yetimlerin yemeğine özenemiyoruz. Çocuk esirgeme Kurumu yapmışlar biz oraya gidip yetimlere yemek mi yapacaz? yapmamıza izin verilmiyor. Yetim çocukları yediremiyoruz.
-Bu laik sistemde hastalara yardım edemiyoruz. Şifa veremiyoruz dua okuyamıyoruz. Hastaneler hep Allahın ve büyüklerimizin himmetinin işine karışıyorç.

Daha neler neler. Bakın daha dinimizin emiri olan hangi ibadet ve amelleri yapamıyoruz.
Laikçi sistemde;
-Dürüst ve adil olamıyoruz.
-Alırken tam ölçüp biçin satarken de tam ölçemiyoruz.
-İnsanlara haklarını tam veremiyoruz.
-Mallarımızı infak edemiyoruz bu laikçi sistemde.
-Faizsiz borç veremiyoruz (sistem laikçi olduğu için faiz helal oluyor)
-Şahitlik yapamıyoruz, ezilenin yanında olamıyoruz.
-Doğaya Hayvanlara bile iyilik yapamıyoruz.

evet arkadalşar laikçi sistem Allahın indirdiğiyle hükmetmiyor. Bu sistem artık bitti. Artık şeriate adım atıyoruz...

Bakın laikçi sistemde.
-toplum barışı ve huzuru sağlayamıyoruz. PKK hep askerimizi insanımızı vuruyor. Laikçi sistem yapamıyor.
-Laikçi sistemde Allahın Kuranı vahyi yayamıyoruz, kimse bizi dinlemiyor (camilere doldurup zorla dinletcez ve müslüman münafık herkes orda ağlayacak)
-Bakın arkadaşlar laikçi sistemde ilim geliştiremiyoruz. İlmi ledülni ilimlerin anası olan ilimi, ruhun ilmini bırakıp bir takım beşeri dünyevi ilimlere yöneliyorlar. Bu laikçi okulların derhal kapatılıp hemen medreseler ve resimli namaz okulları açıllması lazım. Teknoloji gelişti artık resimli medrese eğitimi verilmeli.

Arkadaşlar laikçilerin dinsizliği, ALlahsızlığı, kitaprızlığı burda da bitmiyor. Çok dinsiz Allahsız kitapsız bu kafirler yüzünden bakın ŞUNLARI da yapamıyoruz;

-Birbirimize iyiliği hakkı sabrı tavsiye edemiyoruz.
-Dinini bilmeyenlere dinini öğretemiyoruz (Hep Kurandan okuyorlar ama Kuran eksik, acıkta benden dinlemeleri lazım. benim sohbetlerim gerekli çünkü ben ebu antanyondan nakil, ondanda ebu muhterem dinlmemiş ondanda şeyh efendim duymuş ondan da ben duydum)
-Bu laikçiler Kuran okuyorlar ama kim Allah ve Resulule dolayısısyla Resulu ve Ashabına, Dolayısıyla Ashabı ve Ehlibeytine, Dolayısıyla Ehli beyti ve öğrencilerine , Dolayısıysla EHlibeyti öğrencileri ve ilmi ledülni bilenlere, Dolayısıyla Bize biad etmezse İmanı sahih olmaz. Şeyhi şeytan olur. Kuranla yoldan çıkar. Kuran yoldan çıkaran bi kitaptır çünkü. anti hidayet kazanır. oysa bizim taarikatın emir ve kuralları şeyhimin emirleri ki o Kuranı en iyi anlar onun kanunları gereklidir)
-Laikçiler hemen mani oluyuyorlar. Katli vacip belirliyor İslam alimler. Hizbullah ve diğer islam cihadcılar. Katli vacip bu kimselere domuz bağı HAK oluyor. Bunu şıhımız belirliyor. Ancak laik sistem bu cezayı vermemizi engelliyor. Allahın indirdiğiyle hükmetmiyor.
-Laikçiler bizim Allah dememizi engelliyorlar. Kalben bile Allah çekemiyoruz. Radar sinyali gönderip, uydudan gprs ile KAlbimizin Allah demesini engelliyormuş (işte bu fikir tutar, bu tezle yıkamıyacağım, gelişmekte olan müslüman devleti yok. ehehehehe... bizim halkımız nelere inandı ki? Ordu terörist besliyor, darbe yapcak dediler inandı bizim halkımız daha ne diyelim, bunada atlar sazan gibi lapin gibi)

Laikçilerin zulümleri bunlarlada bitmiyor. Şimdi saysam ben burda daha neler neler.
Eziliyoruz, dinimizi yaşayamıyoruz. Geçende borçlu bir arkadaş borç istedi, laikçi sistem yüzünden veremedim. Çünkü enflasyon artıyor, dolar verecektim düşer diye korktum bende banka faizine (ki bu laikçi sistemde helal bu) orantılı olarak verdim biraz.

Hep zulüm görüyoruz. Allahın bu saydığım emirlerini yapamıyoruz
üühühü mağdurum ben mağdurum, çok mağdurum mağdurum.

Konu hiiic tarafından (24. September 2011 Saat 10:43 AM ) değiştirilmiştir.
hiiic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
hiiic Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 2 Kisi:
gerçek hanif (24. September 2011), Miralay (27. September 2011)