Tekil Mesaj gösterimi
Alt 3. September 2011, 01:14 AM   #4
hiiic
Uzman Üye

hiiic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1.908
1.298 Mesajina 2.732 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 26
hiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud of

Alıntı:
600 bin hadis içinde derleme yaptığını hesaplarsak 600.000x2:1.200.000 rekat namaz...
600.000.xen az bir saatlik uyku:600.000 saat uyku....
ya çok güldüm akşam akşam.... Allah ta seni güldürsün...
gerçekten bilenle bilmeyen bir olmuyor

600 000 saat uyku günü 25 bin gün yapıyor

belki hadisler için toplu istihareye yatmıştır 1000 erli gruplar halinde istihare yapardır da kabul olursa hepsini kabul ettirirdir.

sakın yanlış anlama... bu yorumunu birilerine yapınca alacağım cevabı adım gibi biliyorum... sen bunu söylesen sana aynen böyle derlerdi.

ne demek yani Allah isterse yapamazmı, ashabı keyf 300 yıl uyudu. Allah istese uyuyamaz mı okadar... Ne yani sen Allahın gücüne kuvvetine inanmıyor musun... Allah ol dedimi uyuyamazmı toplamda 600 bin saat 25 bin gün. Tevbe et hemen, dinden çıkıyorsun.. Allahın kuvvetine inkara kalkıştın, bu din sorgulama değil iman dinidir... senmi bilcen alimler mi bilcek,, dinden çıktın hemen ders tazele tevbe et. bla bla bla...(bu klasiği yazmadan edemedim )
fedakaradamı özledim sesi soluğu çıkmıyor bayağı zamandır.

Konu hiiic tarafından (3. September 2011 Saat 01:20 AM ) değiştirilmiştir.
hiiic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
hiiic Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
Anonymous (3. September 2011)