PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : pınar ın kaynağı

makinist
13. April 2009, 10:59 AM
arkadaşlar merhaba ben hakkı yılmaz ın kanal biz deki programını izliyorum hatta sayeniz de tekararlarınıda izliyorum akat vardia lı çalıştığım için 3. bölümü izleyemedim. acaba 3. bölümü yükleye bilirmisiniz. :( çok teşekkür ederim...

Umar
13. April 2009, 11:54 AM
Selam

Bende izleyemedim; kanalın yayın sitesinde sorun çıktığı için 3. program net üzerinden de verilmedi.

Televizyon / uydu vs. üzerinden kayıt edenlerin forumlara aktarmasıyla yada direk kanalın yayın arşivinden cd alabilen bir arkadaş sayesinde izleriz inşaallah.

kamer
14. April 2009, 10:50 AM
Merhaba dostlar,

3. bölüme buradan (http://www.hanifler.com/showthread.php?t=872)ulaşabilirsiniz.

Mutlu ve esen kalın.

Umar
14. April 2009, 12:43 PM
Ellerine sağlık Kamer abi; teşekkür ederim.

URAN
19. February 2010, 02:42 PM
Bir ricam olacak 13 ve 14. videolar açılmıyor. Videoları güncelleyebilirmisiniz. Şimdiden Allah razı olsun..

dost1
22. February 2010, 04:31 AM
Selamun Aleykum! Değerli URAN Kardeşim!

Bir ricam olacak 13 ve 14. videolar açılmıyor. Videoları güncelleyebilirmisiniz. Şimdiden Allah razı olsun..

Sitemize hoşgeldiniz. Allah razı olsun. Bizleri haberdar ettiniz. Videoları yeniden güncelleme yapıyoruz. Bir iki gün sürebilir.

Kusursuzluk sadece Allah'a mahsusdur.
Doğrusunu en iyi bilen Allah'tır.
Sevgi,saygı ve muhabbetle.
Allah'a emanet olunuz.

URAN
21. May 2010, 11:28 AM
Selamun Aleykum Pınarın Kaynağı programı sona erdi mi? İnternette 14. videodan sonrasını bulamadım. Bilgi verirseniz sevinirim...

Barış
21. May 2010, 12:26 PM
Merhaba Uran,

Program sona erdi.
Hakkı Beyin çalışmalarına işte kuran sitesinden veya sitemizdeki bölümden ulaşabilirsin.

Esenlikler.