PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Allahuekber

HanifTürk
25. September 2008, 03:01 PM
Bundan 8 yıl önce forum sitelerinde yazarken Hanif Müslümanların sayısı bir elin parmaklarını geçmiyordu.

Ama bugün bakıyorumda her yerdeyiz ve ALLAH"ın izni ile Zafer Sadece Kur"an-a iman eden Hanif Müslümanların olacaktır İnşaALLAH

Selam ve saygı ile

EVVAB_İNSAN
25. September 2008, 03:19 PM
İçtenliğinize ve dileklerinize bütün kalbimle katılıyorum HANİFTÜRK kardeşim...

HAK geldi batıl gitti... Batıl gitmeye zaten mahkumdu...

selam ile kalın...

TEBYİN
25. September 2008, 04:30 PM
Güneşi ancak 1000 yıl balçıklayabildiler,
Bundan sonra bu mümkün değildir,
Artık devir SADECEKUR'AN devri hamdolsun

HanifTürk
25. September 2008, 05:56 PM
Kardeşlerim ben şundan korkuyorum esasında istibdat dönemlerinde Müslümanlar Daha Bilinçli ve daha Mücadeleci ve samimi oluyorlar acaba bu kadar çoğalınca samimiyetsizliğimiz artacak mı? en çok korktuğum kendim için o ALLAH"a emanet

EVVAB_İNSAN
25. September 2008, 06:40 PM
Selam…

Forum grubu’ndaki yazılar HER KESİMDEN ve HER ZAMANDAN (Gelecek dahil) BİZLERE... HZ. KUR’AN’DA öyle değil midir? HERKESE hitap eder, ama GÖREMEYİZ. Gözlere, gönüllere, kulaklara mühür vurdu hadisler (sonradan türemelar). Mukallit ATA DİNİNİZ! Mühürlüydük ama İMANINIZ müthiş idi. Emekler boşa çıkmadı:

HANİFLİĞE TOSLADIK! (Bizi HANİFLİĞE toslamamız için HEDEF diye dikti Levhi Mahfuz). Yani kasten RAHMETİYLE toslattı ULU RABBIMIZ bizi...

Tutunduğumuz kulp sağlam, kopma bilmeyen bir kulp. Kardeş inşALLAH elimiz bu kulpta olduğu müddetçe DOSDOĞRU YOLDA DEVAM EDECEĞİZ.

Hayır ile kalın…

HanifTürk
26. September 2008, 07:36 PM
Selam…

Forum grubu’ndaki yazılar HER KESİMDEN ve HER ZAMANDAN (Gelecek dahil) BİZLERE... HZ. KUR’AN’DA öyle değil midir? HERKESE hitap eder, ama GÖREMEYİZ. Gözlere, gönüllere, kulaklara mühür vurdu hadisler (sonradan türemelar). Mukallit ATA DİNİNİZ! Mühürlüydük ama İMANINIZ müthiş idi. Emekler boşa çıkmadı:

HANİFLİĞE TOSLADIK! (Bizi HANİFLİĞE toslamamız için HEDEF diye dikti Levhi Mahfuz). Yani kasten RAHMETİYLE toslattı ULU RABBIMIZ bizi...

Tutunduğumuz kulp sağlam, kopma bilmeyen bir kulp. Kardeş inşALLAH elimiz bu kulpta olduğu müddetçe DOSDOĞRU YOLDA DEVAM EDECEĞİZ.

Hayır ile kalın…

Biz böyle imanlı olursak inşaALLAH kardeşim bozulmalar az olur hiç olmaz değil az olur

Selam ve saygı ile kardeşim

PİLOT
27. September 2008, 01:34 PM
Kardeşlerim ben şundan korkuyorum esasında istibdat dönemlerinde Müslümanlar Daha Bilinçli ve daha Mücadeleci ve samimi oluyorlar acaba bu kadar çoğalınca samimiyetsizliğimiz artacak mı? en çok korktuğum kendim için o ALLAH"a emanet

selamlar,

Endişenizi anlıyorumda hanifler kimseden para talep etmez sadece yaptığını ALLAH için yapar bu yüzden üzülmeyin

Haniflerde herkes alınteri ile çalışır bi köşede pinekleyip merhamet dilenmez.

HanifTürk
28. September 2008, 01:13 PM
Pilot kardeşim ben çok değişik forumlarda yazıyorum ve o kadar farklı hanif profili gördüm ki hayret ettim. Dedim hani Kur"an apaçıktı hani bizler ayrılmayacak ihtilafa düşmeyecektik. bakınız şu haniflerin bile haline hanifim diyenler bile ayrılmış bir yerde aibergçiler bir yerde edipçiler bir yerde yaşar nuriciler bir yerde namaz oruç bizim bildiğimiz gibi değil diyenler nasıl bir birlik olacağız ki mezheplerin taassupundan ayrılalım dedik mezheplerin bölücülüğünden kurtulalım dedik bizim içimizde bölünmeler oldu ALLAH sonumuzu hayır etsin Kur"an-dan ayırmasın

adalet70
28. September 2008, 02:27 PM
Sizi anlıyorum hanifTürk kardeş.Ancak biz yine de kafaları çatlatırcasına insanları Kurana çağıralım ve Kuranaı hayatımıza tatbik etmek için yoğun efor sarfedelim.Gün gelince rabbim bize görülmesi gerekeni gösterecektir,inşallah..

Barış
28. September 2008, 04:30 PM
Sizi anlıyorum hanifTürk kardeş.Ancak biz yine de kafaları çatlatırcasına insanları Kurana çağıralım ve Kuranaı hayatımıza tatbik etmek için yoğun efor sarfedelim.Gün gelince rabbim bize görülmesi gerekeni gösterecektir,inşallah..

İnşallah...