PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Askerler .........

Toslunba
21. October 2008, 01:19 PM
Bana gelen ve hoşuma giden bir mailden buraya alıntı yaptım arkadaşlar. Okumanızı öneririm.

Askerler...

DOKTORUNA 'doktor', mühendisine 'mühendis', polise 'memur bey', müdüre 'sayın müdür', öğretmene 'hoca' der halkımız.

Ama asker gördü mü...

Tüm rütbelilere 'komutanım' derler Anadolu'da.

Çünkü Türkler askerlerini severler.

*

Ama yobaz sevmez...

İslam ülkeleri arasında, Batı uygarlığına yakın tek devlet asker eliyle kurulduğu için... Ve yobazın karanlık-ilkel dünyası o devrim yasaları ile engellendiği için...

Şimdi dahi; devrim yasalarını silip yerine getirmek istedikleri 'dinci devlet'e en büyük engeldir askerler.

Bu yüzden hedeflerinde askerler var.

Kravatlı mollalar, askerleri ürkütüp sindirebilirlerse, kendi özlemlerindeki rejimlerini kurabilecekler.

Yoksa, yok...

*

Ve bunu yapıyorlar şimdi...

Üç yöntemleri var:

Birincisi; iktidara yalakalık yapıp bir avanta peşinde olan ikiyüzlü 'aydın'ları... Ya da dinciden demokrasi bekleyecek kadar aptal olan 'demokrat'ları bulup bulup Allah'ın günü askerlere saldırtmak...

İkincisi; suça karışmış kimi eski-yeni, rütbeli-rütbesiz askerleri cımbızla seçip tüm askerleri karalamak...

Üçüncüsü; cumhuriyetin başına gelenleri görüp sessiz kalmayan yürekli askerlerden emekli olanları yargının karşısına çıkartarak tüm askerleri korkutmak...

(........)

İşte:

Bizler askerlerin darbe yapmasını ya da kendi yapılarında olmayan demokrasiyi ikide birde 'rayına oturtmaya' kalkmasını istemeyiz.

Ama, Türk ordusu, her zaman varlığımızın ve bağımsızlığımızın güvencesidir.

O bizim ordumuz...

Bu linçler, bu hakaretler, bu saldırılar haksızlık.

Günah...

Türkiye geceleri derin uykudayken, uzaktaki dağlarda ulusuna o huzurlu uykuyu vermek için ölenlere haksızlık...

Ve siz o ordunun, ömrü boyunca terörle savaşmış generalini 'terörist' diye, bir hırsızmış gibi içeri attınız...

Öyle mi?..

PİLOT
21. October 2008, 03:28 PM
selamlar,

Bu ülkenin kaleleri yobazlarca ele geçirildi...onlara tek engel Türk ordusu bu yüzden tüm mesailerini ona iftira atmakla geçiriyorlar.

Son duyumlarıma göre anadolu nun en ücra yerlerinde dış desteki yeni yeni tarikatlar türemiş...

Bu tarikatlar;

Müridlerine okullara gitmeyin,
Tarikat dışında kimselerle evlenmeyin diyorlarmış çevredki tüm insanlarada müşrik deyip önce müslüman yapıp güya öyle evleniyorlarmış.
Herşeylere put,tağut gibi yakıştırmalar yapıyorlarmış...

Bunlar hızla üremekte ve engellenmemekte, gelecekte İslam dünyası ve ülkemiz bu yobazlardan çok zarar görecek.

Toslunba
21. October 2008, 04:37 PM
Malesef gondolcu kardeşim, vetikanın, AB nin, ABD nin, İranın ,Yunanistanın , Ermenistanın ve YOBAZLAIN ortak düşmanı Türk ordusudur malesef..

msp1955
22. October 2008, 10:38 AM
selamlar,

Bu ülkenin kaleleri yobazlarca ele geçirildi...onlara tek engel Türk ordusu bu yüzden tüm mesailerini ona iftira atmakla geçiriyorlar.

Son duyumlarıma göre anadolu nun en ücra yerlerinde dış desteki yeni yeni tarikatlar türemiş...

Bu tarikatlar;

Müridlerine okullara gitmeyin,
Tarikat dışında kimselerle evlenmeyin diyorlarmış çevredki tüm insanlarada müşrik deyip önce müslüman yapıp güya öyle evleniyorlarmış.
Herşeylere put,tağut gibi yakıştırmalar yapıyorlarmış...

Bunlar hızla üremekte ve engellenmemekte, gelecekte İslam dünyası ve ülkemiz bu yobazlardan çok zarar görecek.

Bu ülkenin kalelerini yobazların ele geçirdiği bir gerçektir.Yobazlar Allahı bırakıp heykelelre,Putlara tapar oldular.
Askerin ise Dinle alakası kesilmiştir.Laik-Demokratik düzene,(akılsız),akılcı diyerek,Allahı dışlıyarak,Kanun koymaktadırlar.Oysa Allahdan başka yasa koyucu yoktur.
islamdan öncede kanun ve yasalar vardı.cahiliye döneminde,yani iki bin yıl önce putperestler,toplanıp karar alırdılar bu kanun olurdu.
Aldıkları kanunlara göre kadın murdar sayılırdı,kız çocukları diri diri toprağa gömülürdü,güçlü her zaman haklıydı.zorbalık hat safhadaydı.insanlar köle veya cari diye satılırdı.Şimdilerde onlardan çok var.Parayı veren istediğini satın alabilir.
Şimdi günümüzde aynısı yaşanmaktadır.
Medeni dediğimiz ingilterede geçenlerde bir sanık yakalandı.Lut kavmi gibi homusexsüelmiş,arkadaşını öldürüp,kaba etini kebap yapıp yemiş,Bu yamyamlar hala medenimi?.(!)
Medeniyet islamdadır.Müslüman olmayanlar vahşi ve ilkel yaşarlar.Irkçılık ise yobazlıktır.
Huzur islamdadır.

PİLOT
22. October 2008, 02:38 PM
Bu ülkenin kalelerini yobazların ele geçirdiği bir gerçektir.Yobazlar Allahı bırakıp heykelelre,Putlara tapar oldular.
Askerin ise Dinle alakası kesilmiştir.Laik-Demokratik düzene,(akılsız),akılcı diyerek,Allahı dışlıyarak,Kanun koymaktadırlar.Oysa Allahdan başka yasa koyucu yoktur.
islamdan öncede kanun ve yasalar vardı.cahiliye döneminde,yani iki bin yıl önce putperestler,toplanıp karar alırdılar bu kanun olurdu.
Aldıkları kanunlara göre kadın murdar sayılırdı,kız çocukları diri diri toprağa gömülürdü,güçlü her zaman haklıydı.zorbalık hat safhadaydı.insanlar köle veya cari diye satılırdı.Şimdilerde onlardan çok var.Parayı veren istediğini satın alabilir.
Şimdi günümüzde aynısı yaşanmaktadır.
Medeni dediğimiz ingilterede geçenlerde bir sanık yakalandı.Lut kavmi gibi homusexsüelmiş,arkadaşını öldürüp,kaba etini kebap yapıp yemiş,Bu yamyamlar hala medenimi?.(!)
Medeniyet islamdadır.Müslüman olmayanlar vahşi ve ilkel yaşarlar.Irkçılık ise yobazlıktır.
Huzur islamdadır.

vay be!

neler döktürmüşün sölemesen cahil yaşayıp ölecekmişikte haberimiz yokmuş.

Bre cahillerin cahili,

Hanif forumlardan atılmaya doymadınmı?

Bu ülkede put a heykele tapan mı var?

Ülkemizin gözbebeği ordu ve onun değerli mensupları zorunuzamı gidiyor?

İNGİLTERE de yaşayan homo ya git arkadaşını ye diyen mi oldu da cumhuriyet ve demokrasi insanlarına çamur atıyorsun?

En çok tecavüz olayları afganistan ve pakistan gibi ülkelerde oluyor karşılıklı birbirlerinin akrabalarına tecavüz ediyorlar, kadın haklarını çiğneyip eşlerinin yüzlerini kezzapla yakıyorlar.

Oğlancılıkta en çok iran ve arap ülkelerinde yaygındır.

Be şaşkın,

KURAN ı anlayarak ağır ağır oku vatansever insanlara çamur atma!!!

Toslunba
22. October 2008, 02:58 PM
.
Askerin dinle alaksının kesilmesi tamamen sizin hüsnüzanınızdır. Kaçtane asker tanıdınız ben merak ediyorum ama ben şimdiye kadar müslüman olmadığını söyleyen ,müslümanlığa ters bir asker görmedim.İddea ediyorum dünyanın en temiz askeri Türk askeridir. Sözlerinizin altını iyice doldurursanız sevinirim. Mesela nöbette uyuyan bir askerin cezasını ,askerden kaçmanın cezasını, emre itaatsizliğin cezasını ,kılık kıyafet durumunu Allahmı vermeli? Komutanlar Allah versin kararı diye suçlu askeri şeriat mahkemelerinemi sevketmeli? Bu slogan sözlerle Allah adına konuşmaya cüret edenlerin yolunu açıyorsunuz... Laik demogratik sosyal hukuk devleti bir müslümanın en rahat yaşayabileceği devlet modelidir.

Selametle.

PİLOT
22. October 2008, 03:07 PM
Askerin dinle alaksının kesilmesi tamamen sizin hüsnüzanınızdır. Kaçtane asker tanıdınız ben merak ediyorum ama ben şimdiye kadar müslüman olmadığını söyleyen ,müslümanlığa ters bir asker görmedim.İddea ediyorum dünyanın en temiz askeri Türk askeridir. Sözlerinizin altını iyice doldurursanız sevinirim. Mesela nöbette uyuyan bir askerin cezasını ,askerden kaçmanın cezasını, emre itaatsizliğin cezasını ,kılık kıyafet durumunu Allahmı vermeli? Komutanlar Allah versin kararı diye suçlu askeri şeriat mahkemelerinemi sevketmeli? Bu slogan sözlerle Allah adına konuşmaya cüret edenlerin yolunu açıyorsunuz... Laik demogratik sosyal hukuk devleti bir müslümanın en rahat yaşayabileceği devlet modelidir.

Selametle.

selamlar,

ALLAH ın bize önerdiği hukuk u anlamamız için ;

sn.R.İhsan eliaçık ın ZÜLKARNEYN kıssasının yorumunu okumak ve cahillerede okutmak kanımca çok yararlı olacak.

sx.orbit
29. October 2008, 04:08 PM
askerler sadece savaşmayı bilirler barış ise onların kafalarını karıştırır...!

Toslunba
29. October 2008, 07:48 PM
sx orbit sence askerler uzaydan inmiş mutantlarmıdır, yoksa bizler gibi bir insanmıdır?

hiiic
11. August 2010, 06:52 AM
Balyoz, Sarıkız, Sakal, Çarşaf, Oraj, Suga v.s. bu devam eder gider.
Bu isimler tanıdık geldi mi?
asker evlat babasına sokağa çıkma yasağı koyarken, elinden seçme ve seçilme hakkını daha da ötesi elinden egemenliğini alırken, nasıl oluyorda....

Bazı gerçekleri gaza gelerek değiştiremezsiniz, her türk asker ve bir kısmı dağ başında pkk ya bilerek vurdurulur. komutanlar pardon komutanlarım oturur izlerler ama kıllarını bile kıpırdatmazlar çünkü her türk asker ölür.

Koca bir yalanın içinde gerçeklere gözümüzü yumarak gidiyoruz ama bakalım hayırlısı... Askeri Allah ALlah diye pkk ya salan kurumun tepesindeki masonların çay toplantılarında ne konuştuklarını, hangi ilde kaç şehit verilmesi ve böylece nasıl 2 milletin kışkırtılmasını kararlaştırdıklarını bir görsen, bu yıllar önce söylenmiş bir sözdü.

Olsun ama ne gerek var nasıl olsa çok şeker çok cici bir kurum darbe yapmış genlerimizi öldürmüş çok mu? az bile vatan sağolsun, 40 bin vatan evladı nedir ki? maddi kayıbı saymıyoruz bile... hiç önemi olur mu vatan sağolsun. asker sağolsun... komutanlar pardon komutanlarımız sağolsun....

sevgiden mi korkudanmı komutancığım.

az önce bir yazı okudum devlet batıyor naraları atılıyordu, hiç soran yok bu paralar nereye gidiyor bu cari açık neden devamlı açılıyor diye. hiç soran yok doğuda bit(iril)meyen pkk nın ülkeye maliyeti nedir diye... varsa yalan dolan tezgah, yok battık yok bittik, hiç soran yok ben neden 18 ay küfür yedim diye. hiç soran yok acaba birileri bana gazı verip çeviriyor mu diye... hiç soran yok..
ondan sonra türkiye battı, faturada AKP nin, Akp geldi batırdı ülkeyi hemen,...

İnanıyorum ki bu gün asker asker diyenler yarın farklı bir yapının eline güç geçerse o gücün ismini sayıklayacaktır. Daha da açık konuşamam artık.