PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Hayırlı olsun"

EVVAB_İNSAN
14. October 2008, 12:44 PM
Selam…

Saygıdeğer bob kardeşimizin super moderator oluşunu tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dilerim…

…ALLAH’A inanıp O’na sımsıkı sarılanları (ALLAH), kendisinden bir rahmete ve fadle (bol nimete) sokacak ve kendisine; dosdoğru yola kılavuzlayacaktır. Nisa Suresi/175

…SİZİ DOĞRU YOLA KULAVUZLADIĞI İÇİN ALLAH’I YÜCELTMENİZİ İSTER. VE SİZİN ŞÜKRETMENİZ UMULMAKTADIR. Bakara Suresi/185

Saygı ve selam ile kalın…

dost1
14. October 2008, 06:47 PM
Selamun Aleykum! Değerli EVVAB_İNSAN Kardeşim!
Selam…

Saygıdeğer bob kardeşimizin super moderator oluşunu tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dilerim…

…ALLAH’A inanıp O’na sımsıkı sarılanları (ALLAH), kendisinden bir rahmete ve fadle (bol nimete) sokacak ve kendisine; dosdoğru yola kılavuzlayacaktır. Nisa Suresi/175

…SİZİ DOĞRU YOLA KULAVUZLADIĞI İÇİN ALLAH’I YÜCELTMENİZİ İSTER. VE SİZİN ŞÜKRETMENİZ UMULMAKTADIR. Bakara Suresi/185

Saygı ve selam ile kalın…

Allah razı olsun.Ne kadar insancılsınız. ? Çok sağolun.

Değerli Kardeşim!
Sitemiz kapanmadan önce yönetimde olan kardeşlerimiz yine yönetimdedir.Bob kardeşimiz de bunlardan biridir. Sadece ismini değiştirmiştir.

Sitemize gösterdiğiniz ilgi ve desteğe çok teşekkür ederim.

Kusursuzluk sadece Allah'a mahsusdur.
Doğrusunu en iyi bilen Allah'tır.
Sevgi,saygı ve muhabbetle.
Allah'a emanet olunuz.

bob
15. October 2008, 03:47 PM
Merhabalar.
Bu iletiler karşısında biraz mahçup oldum. İnşallah bu dileklerinize yakışır işler yaparım.Sizleri mahçup etmem. İltifatlarınıza çok teşekkür ederim.

sevginur
3. November 2012, 05:47 PM
Allah yardımcımız olsun sizlerin ve bizlerin.
içimizdeki dışımızdaki şerlerden ,sevmediği razı olmadığı şeylerden uzak Allah'a sıgınarak paylaşım yapmayı cümlemize nasip etsin

aorskaya
3. November 2012, 06:56 PM
Allah yardımcımız olsun sizlerin ve bizlerin.
içimizdeki dışımızdaki şerlerden ,sevmediği razı olmadığı şeylerden uzak Allah'a sıgınarak paylaşım yapmayı cümlemize nasip etsin

Bu güzel duaya, tüm içtenlğimle katılıyor, aynı dileklerle ve rabbimizin izniyle hayırlı paylaşımlar bekliyorum.

selamlar,
aorskaya

sevginur
3. November 2012, 10:02 PM
inşallah kardeşim bil mukabil..
Rabbim den islami kardeşlik içinde birliğimizi dirliğimizi güzelleştirecek paylaşımlar diliyorum..