PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir Öneri

MirCAN
20. September 2008, 10:01 PM
Selam Dostlar,

Herkesin bildiği üzere sitenin başka bir sunucuya taşınmasıyla birlikte tüm veriler kayboldu. Yeniden yapılandırılan siteMİZ zaman içerisinde gerek üye sayısı gerekse içeriği ile eskisi gibi öncü siteler arasında yer alacaktır İnşaAllah.

Ben şahsım adına Kur'an davetçisi her sitenin içeriğinin farklı/kendine has olmasını arzu ediyorum. Bu anlamda aynı paralelde hizmet veren diğer sitelerde yazılanların olduğu gibi buraya aktarılmasından ziyade özgün yazıların yer bulmasını daha doğru buluyorum.

Saygılarımla,

kheya
20. September 2008, 11:14 PM
Hepinize selamlar;
Tekrar bu foruma üye olduğuma çok mutlu olduğumu bilmelisiniz. Sizlerle aynı duyguları paylaşmak , fikir alışverişinde bulunmak onur verici bir durum.

Daha önceki forumda oluşan aksaklığın sonucunda forumdaki verilerimizin kaybolduğunu öğrendim. Forumun yöneticileri eminim bu işi çok iyi biliyorlardır ama bir hatırlatmada bulunmak isterim kendilerine . Forum database'i en azından haftada bir yedeklenirse, zannımca serverda oluşan bir problem bizi pek etkilemeyecek.Ve kaybımız sadece o hafta içinde foruma yazılanlar olacak.
Tabi her gün yedeklenmesi durumunda kayıp daha da azalır değil mi?

İlgilerinize sonsuz teşekkürler...

HanifTürk
25. September 2008, 06:01 PM
ALLAH yeni fikirler üreten ve fikir yürüten Kullarına Büyük bir lütuf olarak Hikmeti ihsan etmiştir bizde ALLAH"ın lütfuna mazhar olmak istiyorsak devamlı yeni fikirler üretmeliyiz

Önce fikredeceğiz sonra zikredeceğiz en sonda şükredeceğiz inşaALLAH

Kirpi
10. October 2008, 12:56 AM
Selam Dostlar,

Herkesin bildiği üzere sitenin başka bir sunucuya taşınmasıyla birlikte tüm veriler kayboldu. Yeniden yapılandırılan siteMİZ zaman içerisinde gerek üye sayısı gerekse içeriği ile eskisi gibi öncü siteler arasında yer alacaktır İnşaAllah.

Ben şahsım adına Kur'an davetçisi her sitenin içeriğinin farklı/kendine has olmasını arzu ediyorum. Bu anlamda aynı paralelde hizmet veren diğer sitelerde yazılanların olduğu gibi buraya aktarılmasından ziyade özgün yazıların yer bulmasını daha doğru buluyorum.

Saygılarımla,

Selâm MirCAN kardeş.Öneriniz için teşekkürler size katılıyorum amma benim kafama bir şey takıldı! Kafama takılan şey; altta ki imzanız!. İnsanlar uykudadır ölünce uyanacaklar. Hadisini yazmışsınız güzel amma; ölünce nasıl uyanacağız acaba?! Ya da nasıl bir ölümle nasıl bir uyanış olacak bu?!.Bu fakirin müşkülünü çözeceğinize inanıyor, cevabınız için şimdiden teşekkür ediyorum.Allah'a emanetsiniz.Hûûû... Kirpi.

Eren Erdem
10. October 2008, 09:59 AM
Selam

Dünya hayatı aldatmacadır. Yalandır, sahtedir. Gerçek olan tek şey HAKtır.
Kişi doğar, sanır ki DİRİDİR! oysaki uykudadır.
İnsan hüsrandadır, birbirine hayrı ve sabrı tavsiyeleşenler müstesna.
EGO ve Dünya tutkusundan geçenler, madde dilince ölürler ve uyanış başlar.
Ölmek toprağa girmeden de mümkün olan, Benlikteki tutkuları öldürmek ile de ilintili bir hakikat.

Hak Can'a kabr'olur beden, derd'olur cihan.

Uyanış, kabri bilmekten geçse gerek...

selam ile