PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 30 ağustos.

galipyetkin
2. August 2016, 01:12 PM
Hey!

Ne idüğü belirsiz GÜLÜM.

Ben TÜRK'üm.

Tarihin son sayfasında 30 AĞUSTOS Türk'ün en büyük bayramıdır.

Hangi çılgın bu bayramı kutlamamıza engel olacakmış? Gülüm! Sen mi?! Şaşarım.

Biz o gün ve gece meydanlarda, fener alaylarındayız.

Değil "fetö", onun yerini işgal eden 'kasaba eşrafından' "ertö" de buna mani olamaz.

Siz hep öyle GÜL mü kalacak sınız?

Biraz Kitap'tan oku. Eh....

İSTİKLÂL MARŞINI Bİ OKU İSTERSEN.

Saygılarımla.
Galip Yetkin.

kuman
3. August 2016, 12:32 AM
Hey!

Ne idüğü belirsiz GÜLÜM.

Ben TÜRK'üm.

Tarihin son sayfasında 30 AĞUSTOS Türk'ün en büyük bayramıdır.

Hangi çılgın bu bayramı kutlamamıza engel olacakmış? Gülüm! Sen mi?! Şaşarım.

Biz o gün ve gece meydanlarda, fener alaylarındayız.

Değil "fetö", onun yerini işgal eden 'kasaba eşrafından' "ertö" de buna mani olamaz.

Siz hep öyle GÜL mü kalacak sınız?

Biraz Kitap'tan oku. Eh....

İSTİKLÂL MARŞINI Bİ OKU İSTERSEN.

galipyetkin
3. August 2016, 02:47 PM
Piranaların başlarından biri çıkmış televizyona bir soruya diyor ki:

Yok efendim yanlış. Cumhuriyet Bayramı'nın kutlanmasına yasaklayan kararı DAHA getirmedik.

Kim mi? (aman kimse duymasın kumarbaz-gemicik, kumarbaz-gemicik oradan araştırın)

Daha ne getireceksiniz be!

Kendisine yapilan darbeyi yok eden, böylece Devleti/Milleti darbeden kurtaran güzide ordumuzu Devlete darbe yapan ordu gibi gösterip,önüne çöp kamyonlarını koyan DÜŞMANLARIN,
-Aha işte; çöplük görün
imalarını layık görmesini kabul mü ederiz.

Hey.
Bu şerefsizliği yapan Şerefsizler.
Gereğini yapın.

Pis İŞİD'çiler.
İslam adı altında ne demek ulan benim on dokuz/yirmi yaşında TÜRK MİLLET ve DEVLETİNİ korumak için askerlik öğrenim ve ölme-öldürme görevi için emir altına giren oğlumun yüzüne "Ya Allah, bismillah Allah-u Ekber" avazları. Niçin Türk askerine ve ordusuna karşısın? Bir yerine bir şey mi yapıyor? MUASSIR MEDENİYETTE OLMA isteklerimiz mi sana "kık" yapıyor.

Askerimi kurban olarak mı keseceksin. Bu senin dininden mi?

Ordu ve askerine bu düşmanlık niye ki.

Vatanını ve milletini korumak için çocuğunu kınalayıp ölmeye/şahadete askere gönderen anne ve babalar mı O Ordunun düşmanı. Türk Milleti Ordusunun düşmanı değildir. Olma sebebi de yoktur. Çünkü eriyle ve subayıyla ordu kendisidir, kendisinin çıkarttığı ve çıkarttırdığı çocuklarıdır. Aldatılmayın. Bazı pislikleri(casusları-vatan hainlerini, gerek iktidarda yani halkın oyuyla seçilmiş olsa bile) açığa çıkartın.

Aklınızı kullanın.
Allah "Aklınızı kullanın" diyorsa yerine getirin.

Türk Askeri.

DEVLETİNE-MİLLETİNE Hayatını adamış.

Atalarından öyle gördü

Mete Han'dan beri-

Ya sen nesin?
Zırtaboz.

Bağır kıçındaki donun yırtılana kadar ne demekse . "Ya Allah. Bismillah. Allah-u Ekber" diye çöp kamyonlarını yığdığın o kışlaların önünde vatan fedailerine karşı.
Pislik.

Niye Atatürk'ün vatan evlatlarının CANI KARŞILIĞI kurduğu bu devlete karsışın be gülüm. Bir yerine bir şeyler mi oluyor.

Saygılarımla.
Galip Yetkin.