PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selam dostlar

HAMZA
24. June 2012, 04:09 PM
selamın aleyküm dostlar.

ben Muhammet mustafa akdemir.

1976 istanbul doğumluyum aslen siirtliyim. özel bi şirkette mali işler departmanında çalışyorum.daha önceden müzikle uğraşır para kazanıyordum geçen sene müzisyenliği bıraktım ama genede tasavvuf tarzıyla ilgileniyorum yorumcu olarak tabi herhangi bir enstüruman çalmıyorum. en son savaş karşıtı bir çalışma yaptık. yıllardır içimde kanayan bir yaraydı. her müslüman gibi elimiz kolumuz bağlı halende aynı şekilde olan zülme seyirci kalıyoruz. kim ne derse desin bu yüzyılda bu kadar zülüm varsa demekki bizler güçlü bir imana sahip değiliz. güçlü bir Allah korkusu olsaydı, Allahın ordularını beklemez bizler onun ordusu olup dünyayı ayağa kaldırırdık bir damla müslüman kanı uğruna. neyse bunlar zaten bilinen şeyler kim aksini idda edebilir ki. sonuçta bu zülmün hesabını sadece zalimlere sorulmayacak zalimliğe sessiz kalanlarada sorulacak.
Rabbim bu sınavdan bizleri geçmeyi nasip etsin..
yaptığım çalışma yüreğime biraz su serpti ama zülüm bitmedikçe yüreğimizdeki yara sanırım hiç kapanmayacak.
eğer izin olursa burdaki yöneticilerden savaş karşıtı çalışmamızın linkini paylaşabilirm.

tekrardan selamlar olsun sizlere.

Miralay
25. June 2012, 11:38 AM
Aleykümselam kardeşim.
Aramıza hoşgeldiniz.
Bizler Kur'ana sarıldıkça hiçbir güç bizi altedemez. Ama bir takım ravayetlere,fısıltılara göre dinimizi yaşarsak, herkesin önünde boynumuz bükük olur; onun bunun paryası olur gideriz. Mazlum ya da zulüme sessiz kalan oluruz.

Selametle

HAMZA
26. June 2012, 10:45 AM
eyvallah.

kuran ne güzel bir dost. rabbim bizleri son nefesimize kadar kurandan ayırmasın.

khaos
26. June 2012, 11:46 PM
hoşgeldiniz değerli kardeşim,
Kur'an ın nuru kalbinizden hiç eksik olmasın.

HAMZA
28. June 2012, 09:59 AM
Eyvallah kardeşim.

Hz. Ömer (r.a) derki;

zülüme tek başınızada olsanız karşı durun.

rabbim bana bu fırsatı verdiği için sonsuz hamd-ü senalar olsun.

http://www.youtube.com/watch?v=Kue3oLYN_l4&feature=youtu.be