PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : selamlar

khaos
8. April 2012, 02:39 AM
selam arkadaşlar
bir dostumun tavsiyesiyle geldiğim bu forumda güzel dostluklar kurabileceğime eminim.karakterim gereği bazen sorgulayıcı,bazen yargılayıcı, bazende agresif olabilirim.Sizin değerli görüşlerinizi öğrenmek bana mutluluk verecektir.

dost1
8. April 2012, 03:25 AM
Aleykum selam Kardeşim!

Hoşgeldiniz. Sevgi,saygı ve bilginin pınarlarından hepbirlikteçağlayabilmek dileğiyle.

khaos
8. April 2012, 03:34 AM
değerli dost1
nazik karşılamanız ve dilekleriniz için çok teşekkür ederim.Siteye bir göz attımda burayı daha önce neden farkedemedim diye hayıflandım doğrusu

ates demir
24. April 2012, 12:16 AM
Hosgeldin khaos veya kerberos,
Nasilsin?
Biraz geç farketmissin buralari :)
Umarim daha dogru oldugunu dusundugun seylerle karsilasinca eskiyi terkedenlerden olursun.
BARIŞ uzerine olsun

ates demir
24. April 2012, 12:21 AM
İn dubio pro reo

khaos
29. April 2012, 01:37 AM
teşekkürler ateş demir

(khaos ve kerberos isimlerinin aynı olmadığını ve farklı anlamlar taşıdığını hatırlatarak)

temennilerinizin hepimiz için geçerli olması dileğiyle hoşbulduk.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere (Keşke neyin doğru olduğunu da yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.)

Miralay
30. April 2012, 10:28 AM
Hoş geldiniz khaos kardeşim
Merakımı hoşgörürseniz,"Ubi dubium ibi libertas" ne anlama geliyor. Sanırım latince. :)
Mutlaka güzel bir anlamı vardır.
Selam,saygı ve dualarımla

khaos
30. April 2012, 10:21 PM
hoş bulduk Miralay kardeşim,
Sitede yaptığınız yorumları beğeni ve merakla takip ediyorum.

Ubi dubium ibi libertas tahmin ettiğiniz gibi latince.Kuşkunun olduğu yerde özgürlük vardır manasına gelen bir cümle.

Selam ve dua ile

Bilgi
30. April 2012, 11:04 PM
Bütün üyelere merhaba
ALLAH o karşılama mesajındaki gibi olaylara vahyin dogrulugunda bakmayı nasip etsin selamlar
bilgi