PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lütfen Bana da YArdım Edin

hiiic
12. June 2010, 11:17 AM
Arkadaşlar akademik bir çalışma yapıyorum. Aşağıdaki anket için 100 kişilik bir kotam var ve bunu doldurmam gerekecek.

Çok fazla vaktinizi ayırmayacak bir anket. Eğer tanıdığınız kişilerede mail atarsanız benim için çok yararlı olur ama sizi zahmete sokmak istemem...

Şimdiden teşekkür ederim.

ANKET İÇİN TIKLAYIN (http://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dGVBU0p3Z0NYMzhfUDBYUWFiZzh6aHc6M Q)

kamer
12. June 2010, 12:08 PM
Selam hiiic kardeş,
Şuan foruma kısıtlamalı bir bilgisayardan girdiğim için ankete katılamadım.İnşaAllah yarından sonra soruları cevaplamaya çalışırım.
Kolay gelsin...

dost1
12. June 2010, 01:05 PM
Selamun Aleykum! Değerli Hiiç Kardeşim!

Arkadaşlar akademik bir çalışma yapıyorum. Aşağıdaki anket için 100 kişilik bir kotam var ve bunu doldurmam gerekecek.

Çok fazla vaktinizi ayırmayacak bir anket. Eğer tanıdığınız kişilerede mail atarsanız benim için çok yararlı olur ama sizi zahmete sokmak istemem...

Şimdiden teşekkür ederim.

ANKET İÇİN TIKLAYIN (http://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dGVBU0p3Z0NYMzhfUDBYUWFiZzh6aHc6M Q)

Anketinizi doldurdum. Başarılar dilerim.

Kadimdost
12. June 2010, 01:28 PM
anketinizi doldurdum.Umarım yardımcı olabilmişimdir.

hiiic
12. June 2010, 02:05 PM
Vakit ayırıp emek verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Miralay
12. June 2010, 02:22 PM
hiiiç kardeşim ben de anketi doldurdum.
başarılar dilerim

hiiic
14. June 2010, 12:23 AM
Emeği geçen herkese teşekkür ederim, anket yeterli cevap toplanmıştır. kotayı doldurdum.

hiiic
16. June 2010, 08:59 PM
Arkadaşlar aynı link üzerinden başka bir arkadaşımda anket dolduruyor... Eğer vakit bulursanız onunda anketini doldurun... yardımcı olmuş oluruz, sorular hemen hemen aynı, konular benzer olduğu için.

Benim anketimi almış biraz geliştirmiş v.s.
yardımcı olursanız memnun olurum, Teşekkür ederim.. fazla zamanınızı almaz ben denedim 2 dakika aldı. Aynı linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Anket Yayından Kalkmıştır

Teşekkür ederim.

FEDAKARADAM
24. January 2011, 06:38 PM
Ben anketi tamamen doldururken sorun çıktı tam olarak yollayamadım...